Ilgtermiņa kredīts: kas tas ir, kam tas ir paredzēts un kā to ātri saņemt Latvijā?

Латышский

Ilgtermiņa kredīts ir patēriņa aizdevums ilgam laikam - parasti ilgāk par 1 gadu. Dažiem ilgtermiņa kredītiem procentu likme ir fiksēta, bet citiem to var mainīt atkarībā no ārējiem tirgus faktoriem. Incredit piedāvā ilgtermiņa kredītus ar fiksētu procentu likmi līdz 10 000€ uz laiku līdz 7 gadiem (84 mēnešiem).

Ilgtermiņa kredītu mērķi privātpersonām

Incredit ilgtermiņa kredīti ir pieejami dažādām vajadzībām. Visbiežāk klienti aizņemas šādiem mērķiem:

  • Auto kredīts: aizdevums transportlīdzekļa iegādei. Auto tiks reģistrēts uz aizņēmēja vārda, nevis uzņēmuma

  • Patēriņa kredīts: sadzīves tehnikas, elektronikas, izglītības, medicīnas, patēriņa preču iegādei, automašīnas, mājas vai dzīvokļa remontam, utt.

Kādas ir ilgtermiņa kredīta priekšrocības?

Ilgtermiņa kredīts ļauj aizņēmties daudz lielāku summu nekā īstermiņa vai ātrie kredīti. Tāpat tam ir mazāks ikmēneša maksājums, kas ļauj vieglāk plānot tavu budžetu. 

Ja rodas šaubas, ka varēsi savlaicīgi atmaksāt ātro kredītu, ilgtermiņa kredīts ir labāka izvēlē. Daudzi banku un finanšu iestāžu klienti atzīst, ka ilgtermiņa kredīts sniedz lielāku sirdsmieru un tā maksājumi nerada tik lielu robu ikmēneša finansēs.

Kā noformēt ilgtermiņa kredītu Latvijā?

Incredit Latvijas iedzīvotājiem piedāvā ilgtermiņa kredītus ar zemiem procentiem. Tiem vari pieteikties gan tiešsaistē, gan Incredit kreditēšanas centros visā Latvijā - Rīgā, Liepājā, Kuldīgā, Valmierā un citur. 

Pieteikties kredītam tiešsaistē ir ātri un vienkārši, un tas aizņem tikai dažas minūtes. Pieteikumā norādi mērķi, nepieciešamo summu un plānoto atmaksas periodu. Pēc tam, kad pieteikums būs izskatīts, saņemsi atbildi no aizdevumu speciālista. Ja kredīts tiks apstiprināts, naudu savā bankas kontā varēsi saņemt 30 minūšu laikā.

Avtors: https://www.incredit.lv