Купити кондиціонер з монтажем в Києві: поради фахівців Boss Climate

Ukraiņu

Справжнім поціновувачам комфортного рівня температури у себе вдома чи в офісі не слід розповідати про важливість використання спліт-систем. Але разом із високим рівнем популярності прийшла і інша сторона медалі - різноманітні хибні теорії про те, що нібито існує певний негативний вплив кондиціонера на здоров'я. Тому давайте детальніше розглянемо як правильно купити кондиціонер з монтажем Cooper&Hunter, а також спростуємо найпоширеніші міфи.

Алергічна реакція від кондиціонера

Це доволі поширена омана, але далеко не всі до кінця розуміють, що основним збудником алергії в домі є саме пил. Особливо при зростанні його концентрації у повітрі. І звичні спліт-системи цьому нібито сприяють. Практично всі спліт-системи оснащені спеціальними фільтрами, що збирають пил і саме їх своєчасне очищення дозволяє в результаті знизити рівень пилу в приміщенні. 

У разі своєчасного очищення фільтрів кондиціонера, ризик появи алергії у людей в приміщенні буде суттєво знижуватися.

Основні параметри підбору якісної системи кондиціонування:

  1. Кондиціонер, який споживає мінімум електроенергії завжди був доречним.
  2. Не слід зупинятися лише на тих брендах, які готові похвалитися гарною репутацією та мають значний досвід, важливо також зважати на рекомендації експертів. 
  3. Абсолютно очевидно, що так звані промислові спліт-системи не підходять для застосування у домашніх умовах, як і, навпаки, «домашні» – для встановлення в приміщеннях промислового призначення.
  4. Прогнозована площа обігріву. Даний параметр безпосередньо демонструє потенційні можливості кліматичного пристрою.
  5. Розширений функціонал. Кондиціонери від провідних виробників доволі часто підтримують функцію іонізації, осушення чи зволоження повітря.

Повітря без бактерій

Наявні сьогодні спліт-системи спроможні як підвищувати рівень комфорту в приміщенні, так і видаляти з повітря потенційно шкідливі мікроорганізми. Моделі з іонізацією повітря також можуть видаляти мікроби та неприємні запахи. Якщо ви хочете саме таку систему очищення, слід звернутися до фахівців, що допоможуть обрати ідеальний варіант саме для вашого дому.

Якщо невірно використовувати спліт-системи, завжди можна зробити їх небезпечними. Проте аналогічне можна сказати практично про будь-яку техніку. Саме тому, щоб завжди мати комфортні умови в себе вдома, слід регулярно та якісно обслуговувати кондиціонер.

Джерело: https://www.boss-climate.com.ua/