Kā izvēlēties lietotu automašīnu līzingam: Padomi. Kur noformēt auto kredītu un līzingu

Неопределенный

Pērkot lietotu auto līzingā, naudas ekonomija ir acīmredzama, jo varat izvēlēties labu modeli, taču daudz lētāk nekā pērkot vai vai ņemot līzingā jaunu auto. Vairumam cilvēku tas ir saprātīgs finansiāls lēmums, jo īpaši tiem, kas vēlas automašīnu uzturēt vairākus gadus vai to lieto nedaudz. Ikmēneša nomas maksājumi ir daudz zemāki nekā jauna auto iegādei. Turklāt, nākotnē jūs varat auto paturēt sev.

Kā izvēlēties lietotu automašīnu līzingā

Sāksim ar budžetu. Aplūkojot lētas lietotas automašīnas, ņemiet vērā, ka tām bieži ir nepieciešami naudas ieguldījumi. Kā likums, tā ir jaunu riepu iegāde un iespējams, viegls kosmētiskais remonts. Tāpat neaizmirstiet par degvielas un apdrošināšanas izmaksām. Un, ja transportam vairs nav garantijas, tad nākotnē būs nepieciešami līdzekļi iespējamiem remontdarbiem.

Izveidojiet sarakstu ar zīmoliem, kas jums patīk. Šāds saraksts ļaus jums izvēlēties no piedāvājumiem to, kas saskan ar budžetu. Mēs iesakām apsvērt transportlīdzekļus, kas nav vecāki par 5 gadiem. Un, ja jau esiet izvēlējušies konkrētu auto, tad jāpapēta tās vēsture - vai nav notikusi odometra rādījuma mazināšana, vai mašīna iekļuvusi avārijā utt.

Pēc automašīnas izvēles pieprasiet sertifikātu par apkopes izmaksām. Ja automašīnai ir beigusies garantija, jums jāzina, cik dārgs ir remonts un apkope. Īpaši tas attiecas uz tām automašīnām, kuru cenas ir aizdomīgi zemas.

Pārbaudiet situāciju ar rezerves daļām. Konkrētiem zīmoliem trūkst detaļu, tās jāpasūta iepriekš un jāgaida - īpaši lietotām automašīnām. Varbūt labāk izvēlēties dārgāku auto, bet ar pieejamām un salīdzinoši lētām detaļām.

Kā iegādāties lietotu automašīnu līzingā vai uz kredīta

Ja vēlaties iegādāties sev lietotu transportlīdzekli, iesakām sazināties ar Incredit. Uzņēmuma piedāvājumā ir:

  • Ātra reģistrācija tiešsaistē;

  • Nauda pirkšanai šodien un 60 dienas automašīnas meklēšanai;

  • Auto uzreiz tiek reģistrēts jaunajam īpašniekam;

  • Auto līdz 10 000 eiro vērtībā - bez depozīta;

  • 0% likme uz 6 mēnešiem;

  • Maksimālā summa - 25 000 eiro;

  • Automašīnai līzingā līdz 10 000 eiro nav nepieciešams KASKO.

Jūs aizpildāt pieteikumu un 30 minūšu laikā saņemat atbildi. Ja rezultāts ir pozitīvs, tiek noslēgts līgums un nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu. Klientam 60 dienu laikā jāatrod un jānopērk automašīna.